Plus500 Eesti – Kas on hea koht investeerimiseks?

plus500Järgnev Plus500 ülevaade tutvustab ühte tuntumat CFD maaklerit. Vaatame ettevõtet, millele on litsentseeritud 5 regulatiivse valvekoera poolt, sealhulgas Ühendkuningriigi FCA.

Plus500 on CFD-de turult juhtiv pakkuja, mis meelitab kliente tööstusharu ühele kõige konkurentsivõimelisemale hinnavahele (nt EUR / USD 0,6 punkti *, BTC 55,1 dollarit *), garanteeritud stop loss ja kliendisõbralik platvorm. Ettevõttel on üle 2000 kauplemisvara, millele kauplejatel on juurdepääs kas demokontolt, mille saab luua 15 sekundi jooksul, või päriskontolt alates £ / € / $ 100. Plus500 pakub täielikku tuge inglise, saksa, eesti ja ülejäänud 29 keelt.

Üldine riskihoiatus: 76.4% jaeinvestorite kontodest jääb selle teenusepakkuja juures hinnavahelepingutega kauplemisel kahjumisse. Palume teil kaaluda, kas olete valmis võtma riski, et suure tõenäosusega jääte te kahjumisse.

Põhiteave Plus500 kohta

  • Veebisaidi aadress: www.plus500.ee
  • Vahendid: CFD – Forex (71), kaubad (22), aktsiad (1400), indeksid (33), ETFid (85), krüptovaluutad (13), optsioonid (500 + -)
  • Minimaalne sissemakse:£ / € / $ 100 (või muu konto baasvaluuta)
  • Demokonto: Jah, piiramatu tasuta
  • Hoiustamise ja väljavõtmise viisid: Pangaülekanne, PayPal, Skrill, krediit- ja deebetkaardid (Visa / MasterCard)

Bitcoinidega kauplemine Plus500-s

Maakleri kauplemisplatvorm

Kauplemisplatvorm Plu500 pakub kasutajasõbralikku liidest, milles saab intuitiivse juhtimisega kiiresti harjuda. Kui olete oma vara leidnud ja sellele klõpsanud, kuvatakse kogu teave vara kohta. Siin näete turu sentimenti, praegust kursivahet, üleöö tasusid ostu / müügi positsioonide eest (kas positiivne või negatiivne) või valitud vara kauplemistunde (täpselt nagu kuvatakse nendel kahel ekraanipildil).

Kauplemisplatvormi saab kasutada ka fundamentaalseks analüüsiks, kuna see pakub kohandatavat keskkonda erinevate kaardistamisriistade ja indikaatoritega. Võtke siiski arvesse, et kauplemisplatvorm ei toeta automaatseks kauplemiseks ekspertnõustajate kasutamist. Iga platvormis saadaoleva vara kohta saate luua hinnateatise. Kui teie määratud hind on saavutatud, saate sellekohase teate meilisõnumi või SMS-i teel.

Plus500 tasuta demokonto


Plus500.com maakler pakub piiramatut harjutuskontot 40 000 võltsitud rahaühikuga. Demoversioon töötab täpselt samamoodi nagu päriskonto, ainus erinevus on see, et kauplete kujuteldavate vahenditega. Demokonto avamiseks tuleb vaid täita e-kiri ja parool. Pärast seda saate koheselt juurdepääsu platvormil kauplemisele.

Plus500 – usaldusväärsus

On mitmeid asju, mis näitavad, et see on usaldusväärne ettevõte. Esiteks on Plus500-l tohutu baas kauplejaid kogu maailmast, keda tal õnnestus oma kvaliteetsete teenustega meelitada. (Aastal 2019 tegi kogu Plus500 kogukond tehinguid väärtuses 1310 + miljardit dollarit). Kuna maakler on tegutsenud juba mõnda aega (alates 2008. aastast), on kauplejad selle usaldusväärsust testinud. Lisaks on Plus500 Ltd ettevõte noteeritud Londoni börsi põhiturul. Lisaks võimalusele oma aktsiatega kaubelda (sümbol: PLUS: LN) näeb Londoni börs ette ka börsil noteeritud ettevõtete suhtes ranged reeglid. Seetõttu on igasugused ebaeetilised tavad täielikult välistatud.

Meie Plus500 ülevaate järeldus

Plus500 on atraktiivne CFD-maakler, mis on Investment Trends 2019 Ühendkuningriigi finantsvõimendusega kauplemise aruandes järjestatud kui Ühendkuningriigi CFD-maakler nr 1. Kuigi see on eriti populaarne Suurbritannias, tegutseb Plus500 rahvusvahelise vahendajana, kes pakub tuge inglise, saksa, eesti ja muudes 29 keeles. Ettevõte võtab väga konkurentsivõimelisi tasusid ja nad on kõigi oma tasude suhtes väga läbipaistvad, nii et näete iga saadaoleva vara reaalajas hajutustasusid maakleri kodulehelt.

Maakleril on oma maja ehitatud platvormil üle 2000 kauplemisvara. Minimaalne sissemakse on üsna väike; £ / € / $ 100 (või samaväärne muus valuutas). Kõigile, kes soovivad Plus500 teenuseid proovida, on olemas tasuta demokonto, mille saab avada mõne sekundi jooksul.

76.4% hinnavahelepingute jaeinvestorite kontodest jääb kahjumisse

Michael

Leave a Reply